AKTUÁLNE: Filter Pre chlapca-pre dievča je, žiaľ, momentálne nefunkčný. Na odstránení chyby pracujeme.

Sada hudobných nástrojov Vtáčik, Scratch

Položka bola vypredaná…
27,50 €
Dostupnosť: Posielame do 7 dní
Kód: BV6181831
Sada hudobných nástrojov Vtáčik, Scratch
Množstvo tovaru skladom
Množstvo tovaru skladom
Overená kvalita
Overená kvalita
Prekvapenie k objednávke
Prekvapenie k objednávke
Rýchle dodanie
Rýchle dodanie

Podrobný popis

Pôvabná sada drevených hudobných nástrojov obsahuje tamburínu, rumbaguľu a kastanety. Všetky nástroje sú vyrobené z kvalitného dreva a zdobené milým farebným motívom - vtáčikom. Práve tieto jednoduché hudobné nástroje patria v materskej škôlke medzi prvé, po ktorých deti siahnu a so záujmom ich vyskúšajú. Nenáročný hudobný nástroj zoznámi vaše dieťatko so zvukom ako takým, podporí jeho záujem o rytmiku a hudbu. Materiál: drevo, kov, blanaRozmer balenia: 30 cm x 20 cm x 6 cmVhodné pre deti od 3 rokovZdravotne nezávadnéVýrobca: ScratchHračky belgickej značky Scratch majú moderný dizajn a sú plné nápadov, čím u detí podporujú rozvoj jemnej motoriky, koordináciu pohybov, logické myslenie a rozoznávanie tvarov a farieb. Každá hračka je špeciálne navrhnutá pre určitý vek dieťaťa s ohľadom na jeho psychomotorický vývoj. Všetky materiály použité na výrobu hračiek Scratch sú starostlivo vyberané a pravidelne kontrolované v súlade s európskymi a medzinárodnými normami.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

Detské hračky belgickej značky Scratch majú moderný dizajn a sú plné nápadov, čím u detí podporujú rozvoj jemnej motoriky, koordináciu pohybov, logické myslenie a rozoznávanie tvarov a farieb. Každá hračka je špeciálne navrhnutá pre určitý vek dieťaťa s ohľadom na jeho psychomotorický vývoj.

Všetky použité materiály sú starostlivo vyberané a pravidelne kontrolované v súlade s európskymi a medzinárodnými normami.