Detský bubon Sovičky, Scratch

18,60 €
Dostupnosť: Skladom
Môžeme doručiť do:
27.6.2024
Možnosti doručenia
Kód: 6181826
Detský bubon Sovičky, Scratch
Množstvo tovaru skladom
Množstvo tovaru skladom
Overená kvalita
Overená kvalita
Prekvapenie k objednávke
Prekvapenie k objednávke
Rýchle dodanie
Rýchle dodanie

Podrobný popis

Detský bubon s veselým dizajnom a žiarivými farbami vnesie do vášho domova radosť a zábavu. Súčasťou balenia je aj popruh na pohodlné zavesenie bubna a dve drevené paličky.Hudobné hračky podporujú detskú tvorivosť ako aj zmysel pre rytmus a melódiu. Doprajte vášmu malému hudobníkovi možnosť vyskúšať si tradičný hudobný nástroj a zažiť potešenie zo zvukov. Materiál: drevo, kov, plastRozmery: 15,5 cm x 8 cmVhodné pre deti od 2 rokovZdravotne nezávadnéVýrobca: ScratchHračky belgickej značky Scratch majú moderný dizajn a sú plné nápadov, čím u detí podporujú rozvoj jemnej motoriky, koordináciu pohybov, logické myslenie a rozoznávanie tvarov a farieb. Každá hračka je špeciálne navrhnutá pre určitý vek dieťaťa s ohľadom na jeho psychomotorický vývoj. Všetky materiály použité na výrobu hračiek Scratch sú starostlivo vyberané a pravidelne kontrolované v súlade s európskymi a medzinárodnými normami.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

Detské hračky belgickej značky Scratch majú moderný dizajn a sú plné nápadov, čím u detí podporujú rozvoj jemnej motoriky, koordináciu pohybov, logické myslenie a rozoznávanie tvarov a farieb. Každá hračka je špeciálne navrhnutá pre určitý vek dieťaťa s ohľadom na jeho psychomotorický vývoj.

Všetky použité materiály sú starostlivo vyberané a pravidelne kontrolované v súlade s európskymi a medzinárodnými normami.

Podobné produkty

zatlkacia hracka sovicka scratch 7853
28,20 €
Skladom
Kód: BV6181038
6181828 2 tamburina pre deti
12,90 €
Skladom
Kód: BV6181828