O nás

Volám sa Alena Brišová a som mama dvoch úžasných dievčat - Lucky a Sašky. Po druhej materskej "dovolenke" som sa rozhodla vymeniť stresujúce a časovo náročné bankové prostredie za niečo úúúplne odlišné ...

Už siedmym rokom pomáham a uľahčujem rodičom zariadiť detskú izbičku snov pre ich deti, prekvapiť tým najkrajším darčekom k narodeninám alebo k meninám a radím aj Ježiškovi, aby každé dieťatko našlo pod vianočným stromčekom práve ten darček, ktorý si vysnívalo.

Výrobcov a dodávateľov našich produktov náš malý pracovný tím starostlivo vyberá z množstva možností, ktoré ponúka slovenský ale i český trh.

No a každá detská radosť, ktorú nájdete v našom internetovom obchode, prešla našimi rukami, vďaka čomu máme produkty detailne poobzerané a čo sa dá, tak aj vyskúšané. 

Aby bol slimáčik, vždy trendy a mohol Vám ponúknuť to najkrajšie, čo si Vaša detská izba pýta, naša kolegyňa sleduje nielen trendy v zariaďovaní detských izieb, ale aj aktuálne rozprávky (... čo si aj nesmierne užíva :). Skrátka, aby ste mali vždy z čoho vyberať.

Našim cieľom je nielen Vaša spokojnosť, ale i nekonečná radosť a spokojnosť Vašich detí.

Želám Vám príjemné nakupovanie.

 

PS: slimacik.sk myslí ekologicky, preto pri balení vašich zásielok často dávame druhú šancu aj vhodným použitým obalom, ktoré prinesieme z domu :), a tiež využívame kartóny a výplne z dodávok tovaru od našich dodávateľov.

eko-slimacik-sk

Vždy však dbáme na bezpečnosť zakúpeného tovaru pri preprave Vašej zásielky k Vám.