AKTUÁLNE: Filter Pre chlapca-pre dievča je, žiaľ, momentálne nefunkčný. Na odstránení chyby pracujeme.

NEZABUDNUTEĽNÚ DETSKÚ IZBU TVORIA DETAILY

Poznáme to istotne všetci, zariaďovanie detskej izby si vyžaduje množstvo hľadania, plánovania aj energie.

Ale ten výsledok!

Rozžiarené detské pohľady, ktoré doslova skáču z krásnej a príjemne pohodlnej postele na mäkký farebný koberec, blúdia po pekných poličkách a skrinkách a vpíjajú sa do všetkých tých krásnych dekorácií a ozdôbok...  Áno, stojí to za tú námahu :)

Základ detskej izby jednoznačne tvorí veľký nábytok ako skriňa, komoda, detská posteľ, v prípade dvoch detí poschodová posteľ, neskôr pribudne aj písací stôl. Ako však zútulniť a spríjemniť interiér detskej izby tak, aby sa tam dieťa cítilo nadovšetko príjemne?

Dekorácie z látky

Látkové dekorácie sú veľmi obľúbené predovšetkým vďaka svojej účelnosti. Nezaberú príliš veľa miesta, ale napriek tomu dodajú detskému interiéru iskru a štýl. Vďaka ich nízkej hmotnosti nie ste limitovaný možnosťami, kam dekorácie z látky zavesiť.

Prázdne miesto pod poličkou s obľúbenými hračkami alebo knižkami môžu originálnym spôsobom vyplniť napríklad závesné vlajkové girlandy. Množstvo ich farebných kombinácií vám vyrazí dych.

dekoracne-vlajky-do-detskej-izby

 

Obľúbenou látkovou dekoráciou do detských izbičiek malých detí a škôlkárov sú jednoznačne farebné dekoračné siete, ktoré originálnym spôsobom poskytnú priestor pre zavesenie a vystavenie prvých detských umeleckých pokusov.

Pomocou pekných štipcov pripevníte na sieť na jar pôvabné papierové kvetinky, ktoré ste spoločne vystrihli alebo ich dieťatko prinieslo zo škôlky a v lete kvetinky vymeníte za maľované obrázky s prázdninovými motívmi. Na jeseň ozdobíte sieť krásne sfarbenými jesennými listami, ktoré ste si spoločne s dieťatkom vlastnoručne nazbierali počas príjemnej prechádzky a v zime si môže drobec pripraviť vlastnú vianočnú výzdobu, doplnenú listom pre Ježiška. Alebo máte ďalší skvelý nápad? Sem s ním...dekoracia-na-stenu-trava-s-margaretkami-PDDDSLB9Dekorácie z dreva

Prírodný materiál, šikovné ruky a pestré farby, to je kombinácia, z ktorej vzišli nástenné dekorácie, ktorých hlavnou úlohou je potešiť každé malé aj veľké dieťa. Prírodná krása, ktorá vynikne na stene ale aj na nábytku, vnesie do detského interiéru kúsok prírody a tradície ručnej výroby. Drevené dekorácie sú výborne kombinovateľné vďaka ich širokej ponuke, preto nechajte priestor vašej fantázii a vytvorte na prázdnej stene pôvabný príbeh, ktorý bude každodennou súčasťou detského sveta vášho dieťatka.

Samolepky

Použiť na ozdobenie detskej izby farebné samolepky je výborné riešenie, ktoré je rýchle a lacné. Stačí vybrať ten správny motív a nalepiť. Detská izba je doslova v priebehu pár minút ako nová. Dekoračné nálepky pre deti ponúkajú pôvabné motívy pre najmenšie deťúrence, ale aj rozprávkové pre väčšie deti, vyberú si dievčatá aj chlapci.

detske-nalepky-na-stenu-zelene-zlte-F010

Výhodou všetkých detských dekorácií, a je jedno či sú z dreva alebo z látky, je to, že po čase ich môžete jednoducho vymeniť za iné ... :)