• V košíku nemáte žiadne produkty

Hračkovaky

Prestavujeme vám štýlové a viacúčelové hračkovaky od Juicy Monsters :)

hračkovaky juicy monsters

Kvalitná látka, z ktorej sú tieto hračkovaky ušité, je dovážaná z tradičnej českej textilky a následne je potlačená originálnymi autorskými motívmi sublimačnou technológiou (zatavovaním obrázka do látky). Vďaka tejto modernej technológii máte istotu, že váš hračkovak nestratí farebnosť ani po častom praní alebo pri používaní v exteriéri.

hračkovaky juicymonsters

Detaily, ktoré si zamilujete sú aj vnútorné vrecúško na zips a priestor na označenie vaku menom dieťaťa.

Hračkovak sa ľahko používa, skladuje aj prenáša, slúži ako hracia podložka aj prenosný detský kútik. Vďaka jednoduchému otváraniu do kruhu s vysokými bočnicami dieťa uvidí všetko dôležité bez nutnosti ho vysypať. Je vhodný aj pre najmenšie deti, ktoré si tam uložia svoje prvé hračky.

Neobyčajný hračkovak Juicy Monsters je podložkou na hranie, úložným riešením (nielen) na Lego, Duplo, Magformers, Playmobil, Barbie, vláčiky, autíčka, plyšové hračky, cestovnou taškou aj ruksakom - a toto všetko v jedinom produkte. Kvalitné vyhotovenie a multifunkčnosť predpokladá jeho široké využitie po dlhé roky. Jednoducho je vyrobený tak, aby "rástol s dieťaťom".

Štýlové multifunkčné hračkovaky sú navrhnuté tak, aby rozvíjali v deťoch kreativitu a podporovali hranie sa, samostatnosť, ale i zmysel pre poriadok i povinnosti.

Každý hračkovak Juicy Monsters je s láskou navrhnutý a vyrobený na Slovensku.

Produktov na stránku

Hračkovak PANDA, 43 cm

Hračkovak PANDA, 43 cm

máme skladom, odosielame ihneď

  • Posledný kus
  • Akcia

26,00 €

29,90 €
Hračkovak KWOK, 43 cm

Hračkovak KWOK, 43 cm

máme skladom, odosielame ihneď

  • Akcia

26,00 €

29,90 €