• V košíku nemáte žiadne produkty

NOVINKA - multifunkčné hračkovaky

NOVINKA - multifunkčné hračkovaky

Ukladanie hračiek i cestovanie bude odteraz pre vaše ratolesti už len zábava.

viacúčelové detské vaky na hračkyŠtýlové multifunkčné hračkovaky Juicy Monsters sú navrhnuté tak, aby v deťoch podporovali kreativitu a záujem o hru, samostatnosť, ale i zmysel pre poriadok i povinnosti.

Kvalitná látka, z ktorej sú tieto hračkovaky ušité, je dovážaná z českej textilky s dlhodobou tradíciou výroby a následne je potlačená originálnymi autorskými motívmi sublimačnou technológiou (zatavovaním farebného obrázka priamo do látky). Vďaka tejto modernej technológii máte istotu, že váš hračkovak nestratí svoju farebnosť ani po častom praní alebo pri používaní v exteriéri.

Hračkovak sa ľahko používa, skladuje aj prenáša, slúži ako hracia podložka aj prenosný detský kútik. Vďaka jednoduchému otváraniu do kruhu s vysokými bočnicami dieťa uvidí všetko dôležité bez nutnosti ho vysypať. Je vhodný aj pre najmenšie deti, ktoré si tam uložia svoje prvé hračky.

hračkovakyNeobyčajný hračkovak Juicy Monsters je podložkou na hranie, úložným riešením (nielen) na Lego, hračkovak pre detiDuplo,Magformers, Playmobil, Barbie, vláčiky, autíčka, plyšové hračky, cestovnou taškou aj ruksakom - a toto všetko v jedinom produkte. Kvalitné vyhotovenie a multifunkčnosť predpokladá jeho široké využitie po dlhé roky. Jednoducho je vyrobený tak, aby "rástol s dieťaťom".
Každý hračkovak Juicy Monsters je s láskou navrhnutý a vyrobený na Slovensku :)

úložné textilné koše na hračky

NEOBYČAJNE ŠŤAVNATÉ ÚLOŽNÉ VAKY NA HRAČKY A DETSKÉ RADOSTI